PHPT610030PKX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-2267-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-2267-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-2267-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PHPT610030PKX
תיאור
TRANS 2PNP 100V 3A LFPAK56D
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טרנזיסטורים - ביפולרי (BJT‏) - מערכים ‎2 PNP (כפול) 100V 3A 125MHz 1.25W הרכבה משטחית LFPAK56D
קטגוריה
הספק - מקס'
1.25W
יצרן
Nexperia USA Inc.
תדר - מעבר
125MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
175°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג טרנזיסטור
‎2 PNP (כפול)
הרשאה
AEC-Q100
זרם - קולט (Ic) (מקס')
3A
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
100V