PHPT61003NYX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-1778-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-1778-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-1778-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PHPT61003NYX
תיאור
TRANS NPN 100V 3A LFPAK56 PWRSO8
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טרנזיסטורים - ביפולרי (BJT‏) - יחיד NPN 100 V 3 A 140MHz 1.25 W הרכבה משטחית LFPAK56, Power-SO8
מודלים EDA/CAD
PHPT61003NYX דגמים
קטגוריה
הספק - מקס'
1.25 W
יצרן
תדר - מעבר
140MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
175°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג טרנזיסטור
הרשאה
AEC-Q100
זרם - קולט (Ic) (מקס')
3 A
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
100 V
מארז‏ / תיבה
SC-100, SOT-669
רוויית Vce (מקס') @ Ib‏, Ic
mV‏330‏ ב-mA‏300‏, A‏3‏
מארז ההתקן של הספק
LFPAK56, Power-SO8
זרם - קיטעון קולט (מקס')
100nA (ICBO)‎
מספר מוצר בסיס
הגבר זרם DC‏ (hFE)‏ (מינ') @ Ic‏, Vce
80 ב-1A, 10V