PHPT61010NYX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-2272-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-2272-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-2272-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PHPT61010NYX
תיאור
TRANS NPN 100V 10A LFPAK56
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טרנזיסטורים - ביפולרי (BJT‏) - יחיד NPN 100 V 10 A 145MHz 1.5 W הרכבה משטחית LFPAK56, Power-SO8
קטגוריה
הספק - מקס'
1.5 W
יצרן
תדר - מעבר
145MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
175°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג טרנזיסטור
הרשאה
AEC-Q100
זרם - קולט (Ic) (מקס')
10 A
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
100 V
מארז‏ / תיבה
SC-100, SOT-669
רוויית Vce (מקס') @ Ib‏, Ic
mV‏370‏ ב-A‏1‏, A‏10‏
מארז ההתקן של הספק
LFPAK56, Power-SO8
זרם - קיטעון קולט (מקס')
100nA
מספר מוצר בסיס
הגבר זרם DC‏ (hFE)‏ (מינ') @ Ic‏, Vce
150 ב-500mA, 2V