PMEG045V050EPDZ | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE SCHOTTKY 45V 5A CFP15 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 45 V 5A הרכבה משטחית CFP15 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 300 µA @ 45 V |
יצרן | קיבוליות @ Vr, F 580pF ב-1V, 1MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג לרכב |
סטטוס החלק לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה | הרשאה AEC-Q101 |
טכנולוגיה | סוג ההרכבה |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 45 V | מארז / תיבה |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 5A | מארז ההתקן של הספק CFP15 |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 490 mV @ 5 A | טמפרטורת פעולה - צומת 175°C (מקס') |
מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA | מספר מוצר בסיס |