PMEG060V100EPDAZ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-7639-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-7639-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-7639-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG060V100EPDAZ
תיאור
DIODE SCHOTTKY 60V 10A CFP15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 60 V 10A הרכבה משטחית CFP15
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
700 µA @ 60 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
350pF ב-10V, 1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10A
מארז ההתקן של הספק
CFP15
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
560 mV @ 10 A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA