PMEG060V100EPDAZ | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE SCHOTTKY 60V 10A CFP15 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 60 V 10A הרכבה משטחית CFP15 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 700 µA @ 60 V |
יצרן | קיבוליות @ Vr, F 350pF ב-10V, 1MHz |
טכנולוגיה | סוג ההרכבה |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 60 V | מארז / תיבה |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 10A | מארז ההתקן של הספק CFP15 |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 560 mV @ 10 A | טמפרטורת פעולה - צומת 175°C (מקס') |
מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA | מספר מוצר בסיס |