PMEG10020ELXEX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PMEG10020ELXEXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PMEG10020ELXEXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PMEG10020ELXEXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG10020ELXEX
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123HP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 2A הרכבה משטחית HP‏123‏-SOD‏
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
14 ns
זרם - דלף הפוך @ Vr
150 nA @ 100 V
קיבוליות @ Vr‏, F
55pF ב-1V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
מארז ההתקן של הספק
HP‏123‏-SOD‏
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
840 mV @ 2 A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C