PMEG10030ELPX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-2397-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-2397-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-2397-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG10030ELPX
תיאור
DIODE SCHOTT 100V 3A SOD128/CFP5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 3A הרכבה משטחית SOD-128/CFP5
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PMEG10030ELPX דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
8 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
450 nA @ 100 V
קיבוליות @ Vr‏, F
200pF ב-1V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
SOD-128/CFP5
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
770 mV @ 3 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA