PMEG100T200ELPEZ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PMEG100T200ELPEZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PMEG100T200ELPEZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PMEG100T200ELPEZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG100T200ELPEZ
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 20A CFP15B
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 20A הרכבה משטחית CFP15B
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PMEG100T200ELPEZ דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
55 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 100 V
קיבוליות @ Vr‏, F
1600pF ב-1V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
CFP15B
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
20A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
840 mV @ 20 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA