PMEG120G20ELRX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PMEG120G20ELRXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PMEG120G20ELRXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PMEG120G20ELRXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG120G20ELRX
תיאור
DIODE SIGE 120V 2A SOD123W
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 120 V 2A הרכבה משטחית SOD-123W
מודלים EDA/CAD
PMEG120G20ELRX דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
11 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
30 nA @ 120 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
75pF ב-1V, 1MHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
120 V
מארז ההתקן של הספק
SOD-123W
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
840 mV @ 2 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA