PMEG150G10ELRX פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 4,152
גיליון נתונים
דיודות 150 V 1A הרכבה משטחית SOD-123W
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Sigi Rectifiers in CFP Packages | Datasheet Preview
PMEG150G10ELRX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PMEG150G10ELRXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PMEG150G10ELRXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PMEG150G10ELRXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG150G10ELRX
תיאור
DIODE SIGE 150V 1A SOD123W
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
PMEG150G10ELRX דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
15 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
30 nA @ 150 V
קיבוליות @ Vr‏, F
34pF bij 1V, 1MHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
מארז ההתקן של הספק
SOD-123W
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
850 mV @ 1 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA