PMEG2005CT,215
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-5188-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-5188-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-5188-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG2005CT,215
תיאור
DIODE ARR SCHOTTKY 20V TO-236AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 20 V 500mA הרכבה משטחית TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PMEG2005CT,215 דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
Nexperia USA Inc.
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
22 ns
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 µA @ 20 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
20 V
מארז ההתקן של הספק
TO-236AB
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
500mA
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
390 mV @ 500 mA