PMEG2005EJ,115 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD323F |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 26 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 20 V 500mA הרכבה משטחית SOD-323F |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PMEG2005EJ,115 דגמים |
קטגוריה | מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 200 µA @ 20 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות @ Vr, F 66pF ב-1V, 1MHz |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה |
טכנולוגיה | מארז / תיבה |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 20 V | מארז ההתקן של הספק SOD-323F |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 500mA | טמפרטורת פעולה - צומת 150°C (מקס') |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 390 mV @ 500 mA | מספר מוצר בסיס |