PMEG2010BEA,115 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD323 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 20 V 1A הרכבה משטחית SOD-323 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PMEG2010BEA,115 דגמים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 200 µA @ 20 V |
יצרן | קיבוליות @ Vr, F 80pF ב-1V, 1MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג לרכב |
סטטוס החלק ההפצה הופסקה אצל DigiKey | הרשאה AEC-Q101 |
טכנולוגיה | סוג ההרכבה |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 20 V | מארז / תיבה |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 1A | מארז ההתקן של הספק SOD-323 |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 500 mV @ 1 A | טמפרטורת פעולה - צומת -65°C ~ 150°C |
מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA | מספר מוצר בסיס |