PMEG2010EXD-QX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PMEG2010EXD-QXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PMEG2010EXD-QXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PMEG2010EXD-QXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG2010EXD-QX
תיאור
PMEG2010EXD-Q/SOD323HP/SO2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 20 V 1A הרכבה משטחית SOD323HP
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
6.3 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 20 V
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
105pF ב-1V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
20 V
סוג ההרכבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מארז‏ / תיבה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
500 mV @ 1 A
מארז ההתקן של הספק
SOD323HP
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C