PMEG2010EXDX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PMEG2010EXDXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PMEG2010EXDXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PMEG2010EXDXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG2010EXDX
תיאור
PMEG2010EXD/SOD323HP/SO2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 20 V 1A הרכבה משטחית SOD323HP
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
6.3 ns
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 20 V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ Vr‏, F
105pF ב-1V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
20 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מארז ההתקן של הספק
SOD323HP
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
500 mV @ 1 A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C