PMEG3002EEFZ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PMEG3002EEFZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PMEG3002EEFZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PMEG3002EEFZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG3002EEFZ
תיאור
DIODE SCHOTTK 30V 200MA DFN06032
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 30 V 200mA הרכבה משטחית DFN0603-2
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
2 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
2.1 µA @ 30 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
7pF ב-10V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
מארז ההתקן של הספק
DFN0603-2
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
200mA
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
520 mV @ 200 mA
מספר מוצר בסיס
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות