PMEG3005EJF אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 7,599
גיליון נתונים
דיודות 30 V 500mA הרכבה משטחית SOD-323F
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PMEG3005EJF
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PMEG3005EJFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PMEG3005EJFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PMEG3005EJFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG3005EJF
תיאור
DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SOD323F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
150 µA @ 30 V
קיבוליות @ Vr‏, F
55pF ב-1V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
מארז ההתקן של הספק
SOD-323F
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
500mA
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
430 mV @ 500 mA