PMEG3005ELSYL
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PMEG3005ELSYLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PMEG3005ELSYLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PMEG3005ELSYLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG3005ELSYL
תיאור
DIODE SCHOT 30V 500MA DFN1006BD2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 30 V 500mA הרכבה משטחית DFN1006BD-2
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
5 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 µA @ 30 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
24pF ב-1V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
מארז ההתקן של הספק
DFN1006BD-2
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
500mA
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
500 mV @ 500 mA
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA