PMEG3005ET,215
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-3867-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-3867-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-3867-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG3005ET,215
תיאור
DIODE SCHOTTKY 30V 500MA TO236AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 30 V 500mA הרכבה משטחית TO-236AB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PMEG3005ET,215 דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
150 µA @ 30 V
קיבוליות @ Vr‏, F
55pF ב-1V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
מארז ההתקן של הספק
TO-236AB
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
500mA
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
430 mV @ 500 mA