PMEG4005CT,215 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ARR SCHOTTKY 40V TO-236AB |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 30 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 40 V 500mA הרכבה משטחית TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PMEG4005CT,215 דגמים |
קטגוריה | מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA |
יצרן Nexperia USA Inc. | זמן התאוששות הפוכה (TRR) 13 ns |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - דלף הפוך @ Vr 100 µA @ 40 V |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה - צומת 150°C (מקס') |
תצורת דיודה 1 זוג קתודה משותפת | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טכנולוגיה שוטקי (Schottky) | מארז / תיבה TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 40 V | מארז ההתקן של הספק TO-236AB |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה) 500mA | מספר מוצר בסיס |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 470 mV @ 500 mA |