PMEG4005EJ-QF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 38,358
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 7,599
גיליון נתונים
דומים
Panjit International Inc.
דיודות 40 V 500mA הרכבה משטחית SOD-323F
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PMEG4005EJ-QF
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PMEG4005EJ-QFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG4005EJ-QF
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOD323F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 40 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
43pF ב-1V, 1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
500mA
מארז ההתקן של הספק
SOD-323F
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
470 mV @ 500 mA
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA