PMEG40T20EPX | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE SCHOTTK 40V 2A SOD128/CFP5 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 40 V 2A הרכבה משטחית SOD-128/CFP5 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PMEG40T20EPX דגמים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 22 µA @ 40 V |
יצרן | קיבוליות @ Vr, F 355pF ב-1V, 1MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג לרכב |
סטטוס החלק פעיל | הרשאה AEC-Q101 |
טכנולוגיה | סוג ההרכבה |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 40 V | מארז / תיבה |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 2A | מארז ההתקן של הספק SOD-128/CFP5 |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 445 mV @ 2 A | טמפרטורת פעולה - צומת 175°C (מקס') |
מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA | מספר מוצר בסיס |