PMEG40T50EPX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-7483-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-7483-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-7483-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG40T50EPX
תיאור
DIODE SCHOTTK 40V 5A SOD128/CFP5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 5A הרכבה משטחית SOD-128/CFP5
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
41 µA @ 40 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
820pF ב-1V, 1MHz
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
5A
מארז ההתקן של הספק
SOD-128/CFP5
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
525 mV @ 5 A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA