PMEG45U10EPDZ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-1833-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-1833-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-1833-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG45U10EPDZ
תיאור
DIODE SCHOTTKY 45V 10A CFP15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 45 V 10A הרכבה משטחית CFP15
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PMEG45U10EPDZ דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
34 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
600 µA @ 45 V
קיבוליות @ Vr‏, F
1170pF ב-1V, 1MHz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
45 V
מארז ההתקן של הספק
CFP15
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
490 mV @ 10 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA