PMEG60T30ELPX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-7809-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-7809-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-7809-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG60T30ELPX
תיאור
DIODE SCHOTTK 60V 3A SOD128/CFP5
תיאור מפורט
דיודות 60 V 3A הרכבה משטחית SOD-128/CFP5
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PMEG60T30ELPX דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1.8 µA @ 60 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
560pF ב-1V, 1MHz
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3A
מארז ההתקן של הספק
SOD-128/CFP5
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
620 mV @ 3 A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA