PMPB20XPE,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-1368-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-1368-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-1368-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMPB20XPE,115
תיאור
MOSFET P-CH 20V 7.2A DFN2020MD-6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 20 V 7.2A (Ta) 1.7W (Ta), 12.5W (Tc) הרכבה משטחית DFN2020MD-6
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
mV‏900‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
45 nC @ 4.5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±12V
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2945 pF @ 10 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
1.7W (Ta), 12.5W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
20 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
DFN2020MD-6
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
1.8V, 4.5V