PMV20XNEAR אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
קיים במלאי: 200,975
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 9,206
גיליון נתונים
Infineon Technologies
Taiwan Semiconductor Corporation
תעלת N 20 V 6.3A (Ta) 460mW (Ta), 6.94W (Tc) הרכבה משטחית TO-236AB