PMX300UNEZ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PMX300UNEZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PMX300UNEZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PMX300UNEZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMX300UNEZ
תיאור
PMX300UNE/SOT8013/DFN0603-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 30 V 820mA (Ta) 300mW (Ta), 4.7W (Tc) הרכבה משטחית DFN0603-3 (SOT8013)
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
mV‏900‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
2.1 nC @ 4.5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±8V
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
120 pF @ 15 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
300mW (Ta), 4.7W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
DFN0603-3 (SOT8013)
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
1.8V, 4.5V