PNE20040EPX זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 11,966
גיליון נתונים
דיודות 200 V 4A הרכבה משטחית SOD-128/CFP5
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOD-128
Recovery Rectifiers in CFP15B | Datasheet Preview
PNE20040EPX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PNE20040EPXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PNE20040EPX
תיאור
DIODE STD 200V 4A SOD128/CFP5
תיאור מפורט
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
30 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 200 V
קיבוליות @ Vr‏, F
55pF ב-4V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מארז ההתקן של הספק
SOD-128/CFP5
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
4A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
930 mV @ 4 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA