PNE20080CPEZ אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 200 V 4A הרכבה משטחית TO-277‏, 3-PowerDFN
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Automotive DFN Packages
Introducing Automotive DFN packages
PNE20080CPEZ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PNE20080CPEZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PNE20080CPEZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PNE20080CPEZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PNE20080CPEZ
תיאור
DIODE ARRAY GP 200V 4A CFP15B
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
30 ns
יצרן
Nexperia USA Inc.
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 200 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
סטנדרטי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מארז‏ / תיבה
TO-277‏, 3-PowerDFN
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
4A
מארז ההתקן של הספק
CFP15B
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
930 mV @ 4 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA