PNE20080EPEZ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PNE20080EPEZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PNE20080EPEZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PNE20080EPEZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PNE20080EPEZ
תיאור
DIODE STANDARD 200V 8A CFP15B
תיאור מפורט
דיודות 200 V 8A הרכבה משטחית CFP15B
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
30 ns
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 200 V
קיבוליות @ Vr‏, F
86pF ב-4V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
8A
מארז ההתקן של הספק
CFP15B
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
950 mV @ 8 A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C