PNS40010AER-QX זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 36,936
גיליון נתונים
דיודות 400 V 1A הרכבה משטחית SOD-123W
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PNS40010AER-QX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PNS40010AER-QXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PNS40010AER-QX
תיאור
DIODE STANDARD 400V 1A SOD123W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
1.5 µs
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 400 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
קיבוליות @ Vr‏, F
6pF ב-4V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
400 V
סוג ההרכבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מארז‏ / תיבה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 1 A
מארז ההתקן של הספק
SOD-123W
מהירות
התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C