PSMN005-75B,118
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN005-75B,118TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMN005-75B,118CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN005-75B,118
תיאור
MOSFET N-CH 75V 75A D2PAK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 75 V 75A (Tc) 230W (Tc) הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
165 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
8250 pF @ 25 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פיזור הספק (מקס')
230W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
75 V
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V