PSMN011-60HLX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN011-60HLXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMN011-60HLXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMN011-60HLXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN011-60HLX
תיאור
MOSFET 2N-CH 60V 35A LFPAK56D
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 60V 35A (Ta) 68W (Ta) הרכבה משטחית LFPAK56D
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.1‏ ב-mA‏1‏
יצרן
Nexperia USA Inc.
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
24.5nC ב-5V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3470pF ב-25V
סטטוס החלק
פעיל
הספק - מקס'
68W (Ta)
טכנולוגיה
MOSFET (תחמוצת מתכת)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
תצורה
2 תעלות N (כפול)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מאפיין FET
שער רמה לוגית
מארז‏ / תיבה
SOT-1205, 8-LFPAK56
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60V
מארז ההתקן של הספק
LFPAK56D
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
35A (Ta)