PSMN013-60HLX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN013-60HLXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMN013-60HLXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMN013-60HLXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN013-60HLX
תיאור
MOSFET 2N-CH 60V 40A LFPAK56D
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 60V 40A (Ta) 64W (Ta) הרכבה משטחית LFPAK56D
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.1‏ ב-mA‏1‏
יצרן
Nexperia USA Inc.
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
22.4nC ב-5V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2953pF ב-25V
סטטוס החלק
פעיל
הספק - מקס'
64W (Ta)
טכנולוגיה
MOSFET (תחמוצת מתכת)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
תצורה
2 תעלות N (כפול)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60V
מארז‏ / תיבה
SOT-1205, 8-LFPAK56
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
40A (Ta)