PSMN014-40HLDX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN014-40HLDXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMN014-40HLDXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMN014-40HLDXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN014-40HLDX
תיאור
MOSFET 2N-CH 40V 42A LFPAK56D
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 40V 42A (Ta) 46W (Ta) הרכבה משטחית LFPAK56D
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.2‏ ב-mA‏1‏
יצרן
Nexperia USA Inc.
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
19.4nC ב-10V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1160pF ב-25V
סטטוס החלק
פעיל
הספק - מקס'
46W (Ta)
טכנולוגיה
MOSFET (תחמוצת מתכת)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
תצורה
2 תעלות N (כפול)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מאפיין FET
שער רמה לוגית
מארז‏ / תיבה
SOT-1205, 8-LFPAK56
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40V
מארז ההתקן של הספק
LFPAK56D
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
42A (Ta)