PSMN015-110P,127 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 775
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 1
IXYS
קיים במלאי: 9,902
תעלת N 110 V 75A (Tc) 300W (Tc) חור מעבר ‎TO-220AB‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PSMN015-110P,127
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-4655-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN015-110P,127
תיאור
MOSFET N-CH 110V 75A TO220AB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
90 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
4900 pF @ 25 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פיזור הספק (מקס')
300W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
110 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220AB‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V