PSMN020-100YS,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-4286-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-4286-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-4286-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN020-100YS,115
תיאור
MOSFET N-CH 100V 43A LFPAK56
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 43A (Tc) 106W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK56, Power-SO8
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
41 nC @ 10 V
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2210 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
106W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
LFPAK56, Power-SO8
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V