PSMN029-100HLX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN029-100HLXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMN029-100HLXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMN029-100HLXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN029-100HLX
תיאור
MOSFET 2N-CH 100V 30A LFPAK56D
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 100V 30A (Ta) 68W (Ta) הרכבה משטחית LFPAK56D
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PSMN029-100HLX דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.1‏ ב-mA‏1‏
יצרן
Nexperia USA Inc.
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
29.6nC ב-5V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3637pF ב-25V
סטטוס החלק
פעיל
הספק - מקס'
68W (Ta)
טכנולוגיה
MOSFET (תחמוצת מתכת)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
תצורה
2 תעלות N (כפול)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מאפיין FET
שער רמה לוגית
מארז‏ / תיבה
SOT-1205, 8-LFPAK56
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100V
מארז ההתקן של הספק
LFPAK56D
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
30A (Ta)