PSMN034-100BS,118
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-7211-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-7211-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-7211-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN034-100BS,118
תיאור
MOSFET N-CH 100V 32A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 32A (Tc) 86W (Tc) הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
23.8 nC @ 10 V
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1201 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
86W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V