PSMN040-100MSEX | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MOSFET N-CH 100V 30A LFPAK33 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 100 V 30A (Tj) 91W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK33 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PSMN040-100MSEX דגמים |
קטגוריה | Vgs(th) (מקס') @ Id V4 ב-mA1 |
יצרן | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 30 nC @ 10 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | Vgs (מקס') ±20V |
סטטוס החלק פעיל | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 1470 pF @ 50 V |
סוג FET | פיזור הספק (מקס') 91W (Tc) |
טכנולוגיה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 175°C (TJ) |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 100 V | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |