PSMN040-100MSEX אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 6,693
גיליון נתונים
תעלת N 100 V 30A (Tj) 91W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK33
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
8-LFPAK33
PSMN040-100MSEX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-1086-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-1086-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-1086-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN040-100MSEX
תיאור
MOSFET N-CH 100V 30A LFPAK33
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PSMN040-100MSEX דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
30 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1470 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
91W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C