PSMN1R1-80ASFJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN1R1-80ASFJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMN1R1-80ASFJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMN1R1-80ASFJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN1R1-80ASFJ
תיאור
NEXTPOWER 80 V, 1.11 MOHM, N-CHA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 80 V A385‏ (Tc‏) 935W (Tc) הרכבה משטחית 1212‏CCPAK‏
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
363 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
24627 pF @ 40 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
935W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
80 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
1212‏CCPAK‏
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
7V, 10V