PSMN1R3-80SSFJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN1R3-80SSFJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMN1R3-80SSFJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMN1R3-80SSFJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN1R3-80SSFJ
תיאור
NEXTPOWER 80 V, 1.2 MOHM, 335 AM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 80 V 335A (Tc) 341W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK88 (SOT1235)
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
246 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
16647 pF @ 40 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
341W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
80 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
LFPAK88 (SOT1235)
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V