PSMN1R4-100CSFJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN1R4-100CSFJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMN1R4-100CSFJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMN1R4-100CSFJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN1R4-100CSFJ
תיאור
NEXTPOWER 100 V, 1.35 MOHM, N-CH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 400A (Ta) kW‏1.071‏ (Tc‏) הרכבה משטחית i‏1212‏CCPAK‏
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
248 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
17737 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
kW‏1.071‏ (Tc‏)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
i‏1212‏CCPAK‏
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
7V, 10V