PSMN1R5-30YL,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-4632-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-4632-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-4632-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN1R5-30YL,115
תיאור
MOSFET N-CH 30V 100A LFPAK56
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 30 V 100A (Tc) 109W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK56, Power-SO8
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.15‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
77.9 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
5057 pF @ 12 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
109W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
LFPAK56, Power-SO8
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V