PSMN1R7-25YLDX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-2497-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-2497-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-2497-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN1R7-25YLDX
תיאור
MOSFET N-CH 25V 100A LFPAK56
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 25 V 100A (Tc) 135W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK56, Power-SO8
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
46.7 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3415 pF @ 12 V
מאפיין FET
דיודות שוטקי (Schottky) (גוף)
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
135W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
25 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
LFPAK56, Power-SO8
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V