PSMN2R3-100SSEJ | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | APPLICATION SPECIFIC POWER MOSFE |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 26 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 100 V 255A (Tc) 341W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK88 (SOT1235) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PSMN2R3-100SSEJ דגמים |
קטגוריה | Vgs(th) (מקס') @ Id V4 ב-mA1 |
יצרן | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 160 nC @ 10 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | Vgs (מקס') ±20V |
סטטוס החלק פעיל | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 17200 pF @ 50 V |
סוג FET | פיזור הספק (מקס') 341W (Tc) |
טכנולוגיה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 175°C (TJ) |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 100 V | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז ההתקן של הספק LFPAK88 (SOT1235) |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 10V | מארז / תיבה |