PSMN2R3-100SSEJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN2R3-100SSEJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMN2R3-100SSEJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMN2R3-100SSEJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN2R3-100SSEJ
תיאור
APPLICATION SPECIFIC POWER MOSFE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 255A (Tc) 341W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK88 (SOT1235)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PSMN2R3-100SSEJ דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
160 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
17200 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
341W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
LFPAK88 (SOT1235)
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V